Recenze Niceboy

Niceboy ION Charles i3 Plus Black

Anonym Anonym

Přidáno: 20. dubna 2024

• Dobře vysává
  • Špatné vytírání s nepraktickou obsluhou
  • Kapacita koše
  • Tragická mobilní aplikace
  • Pípá při klidovém stavu

Poté, co mi odešel můj starý robotický vysavač SENCOR jsem se rozhodl zkusit jinou značku. Bohužel tento vysavač nemohu doporučit.

Vysavač dobře vysává, nezanechává příliš drobků. Jeho kapacita koše je však (alespoň) opticky nižší než u konkurence.

Vytírání je děs. Dodávané hadry zanechávají patrnou šmouhu. Doplňování vody do zásobníku je navrhnuté nešťastně - sdílí půlku krabičky se suchými odpadky, takže zákonitě část odpadků polijete a máte z toho břečku, která se špatně vymývá. Zároveň bez vyprázdnění krabičky s odpadky ani vytírat nejde. No ale mít robotický vysavač, který takto složitě obsluhujete po každém použití s vytíráním prostě nechcete. Konkurence nabízí přicvaknutí vytíracího modulu, 100x lepší řešení. Jo a pokud ve vysavači zbude voda, prokapává a poškodí vám plovoucí podlahu. Kape dost. Reálně to pak používáte tak, že jen namokříte ten hadr a vodu nedoléváte.

Mobilní aplikace je rovněž tragédie. Dříve jsem měl vysavač na klasický ovladač, a tak jsem se na pokrok v celku těšil. No ale nebylo na co. Vyloženě vtipné je, že aplikace zná jen tři režimy - nabíjení, vysávání a hledání nabíječky. Takže chybí zcela kruciální sdělení, že je vysavač nabitý a připravený. Ne. Stále jen nabíjení.

Délka vysávání v mobilní aplikaci je rovněž humorná veličina. Počítá se na minuty, ale abyste si čas aktualizovali musíte z aplikace odejít a zase se vrátit. Front-endista nemá svojí práci rád. Rovněž se do délky vysávání počítá i doba, kdy vysavač hledá nabíječku, takže se dostanete časem na 50 minut chodu; když ale najde nabíječku rychleji jste třeba na 28 minutách.

Rovněž nevím, zda by mělo jít spustit vysavač i mimo wifi síť, na dálku. Jestli ano, tak to nefunguje.

Poslední bod, který způsobil, že vysavač málem vylítl oknem. Prostě pořád nahodile pípá. Někdy si pípne víc, někdy míň. Když se ale rozhodne rozjet pípání okolo druhé ráno, skutečně máte chuť ničit i svůj majetek. Mám pocit, že je vysavač příliš citlivý na krátké nefungování wifi či na elektrickou sinusoidu. Jelikož je problém dlouhodobý pochybuji, že je to z důvodu vztahu mezi nabíječkou a vysavačem. Nejhorší na tom je, že by mi to ani nevadilo, kdyby šlo na tom vysavači zavést tichý režim, ale ani toto absolutní minimum zajištěné není.

A teď byste si mohli říct dobře, vysavač vypnu a mám klid. No on nemá ani pořádně vypínací tlačítko, takže spokojeně pípá v chodbě, dokud se nevypne a neskončí v kontejneru.

Je to škoda, designově nevypadá marně a aplikace na první pohled taky nevypadala špatně. Vážně nedoporučuji. Zároveň ani nereklamuji, účtenku jsem vyhodil a ani nevím, co bych při reklamaci řekl, že mě budí ze spaní? Byl bych za magora.

Reakce značky Niceboy

Mrzí nás, že robotický vysavač Niceboy ION Charles i3 Plus Black nenaplnil Vaše očekávání a produkt nedoporučujete.
Pokud potřebujete poradit s nastavením, nebo fungováním vysavače, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu: [email protected]/+420 733 555 255.
Děkujeme za recenzi. Pěkný den. Niceboy

Niceboy ION Sonic Pink

Niceboy ION Sonic Pink

Ověřený zákazník Alza.cz Barbora

• funguje perfektně

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení vysokofrekvenčního kartáčku Niceboy ION Sonic Pink. Pěkný den, Niceboy

Niceboy ION Sonic Lite Black

Niceboy ION Sonic Lite Black

Ověřený zákazník Alza.cz Barbora

• funguje perfektně

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za doporučení a hodnocení sonického kartáčku Niceboy ION Sonic Lite Black. Pěkný den, Niceboy

Zakoupeno v Alza.cz

• Mikrofon + dálkové ovládání.
  • Menu v češtině - snadné nastavení funkcí.
  • Cena kamery.
  • Baterka vydrží.
  • Žádná.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení akční kamery Niceboy VEGA 11 Vision. Pěkný den. Niceboy

Niceboy PILOT Q7 2K

Niceboy PILOT Q7 2K

Zakoupeno v Alza.cz

• Čitelný displej s dobrou kvalitou obrazu.
  • Přísavný držák.
  • České menu, takže snadné nastavení funkcí.

Koupil jsem hlavně kvůli přísavnému držáku, dá se díky tomu přesouvat mezi auty.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q7 2K. Pěkný den, Niceboy

Niceboy HIVE XL 3

Niceboy HIVE XL 3

Ověřený zákazník OKAY.cz Mirek

Zakoupeno v OKAY.cz

Vlastnil jsem ji 4 produkty, ale toto je doopravdy moc dobrý.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE XL 3 a přejeme fajn poslech. Pěkný den, Niceboy

Niceboy ION Charles i9 Plus black

Niceboy ION Charles i9 Plus black

• Jednoduché ovládání
  • Vysává sám

Jsem moc spokojená.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení robotického vysavače Niceboy ION Charles i9 Plus black. Pěkný den. Niceboy

Niceboy RAZE 3 Titan

Niceboy RAZE 3 Titan

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

Dobré basy.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení reproduktoru Niceboy RAZE 3 Titan. Přejeme fajn poslech. Pěkný den, Niceboy

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2024

(naposledy upraveno 18. dubna 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

Spokojenost.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení chytrých hodinek Niceboy Watch 3. Pěkný den, Niceboy

• Super barva hodinek

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• tichý a výkonný

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení robotického vysavače Niceboy ION Charles i8. Pěkný den. Niceboy

Niceboy RAZE Neon

Niceboy RAZE Neon

Ověřený zákazník iSPACE.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v iSPACE.cz

• Zatím jsem nenašel nic co bych mohl vytknout.Jsem spokojen.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení bluetooth reproduktoru Niceboy Raze Neon a přejeme fajn poslech. Pěkný den, Niceboy

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Roman

Přidáno: 17. dubna 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Slušná vydrž baterie
  • Dobrý zvuk
  • Poměr cena výkon
  • Trochu nižší vydrž baterie, než uvádí výrobce, ale 8hod je i tak slušné.
  • Při manipulaci sluchátka v uchu se občas dotknete nechtěně tlačítka, je to ale otázka zvyku.

Spokojenost

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pins 3 ANC a přejeme fajn poslech. Pěkný den, Niceboy

Přidáno: 17. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

pro 8mi letého syna na první pokusy dostatečné ..

Zakoupeno v Alza.cz

• Za tu cenu je to správná volba a dělají co mají.

Niceboy ION Hurricane F5

Niceboy ION Hurricane F5

Zakoupeno v Alza.cz

• rychlé nabití, spolehlivost, výkon

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení vysavače Niceboy ION Hurricane F5. Pěkný den. Niceboy

Niceboy ION AirSonic POP white

Niceboy ION AirSonic POP white

Ověřený zákazník Alza.cz Ivana.K

• Je malý,šikovný na cesty
  • O žádné nevím

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení fénu Niceboy ION AirSonic POP. Pěkný den, Niceboy

Niceboy ION SmartBulb RGB E27, 9 W, set 3 ks

Niceboy ION SmartBulb RGB E27, 9 W, set 3 ks

• Svítivost
  • Barvy
  • Aplikace

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení LED SMART žárovek Niceboy ION SmartBulb RGB. Pěkný den, Niceboy

Niceboy PILOT S10 Radar 4K

Niceboy PILOT S10 Radar 4K

• Vypadá hezky

Koupeno pro otce jako dárek.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S10 Radar 4K. Pěkný den, Niceboy

Niceboy HIVE Kiddie

Niceboy HIVE Kiddie

Přidáno: 15. dubna 2024

• splňuje svůj ůčel

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení dětských bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Kiddie a přejeme fajn poslech. Pěkný den, Niceboy

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25